las Kropidłowscy Ubezpieczenia

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Kropidłowscy Ubezpieczenia
szybki kontakt:

na górę

Biura

Są naszymi wizytówkami, a naszą ambicją jest,
by klient czuł się w nich jak u siebie w domu.


poczta@kropidlowscy.com

694 448 571



Wybierz biuro:



Główne Biura

Współpracujący Doradcy


Główne biura



Bochnia

32-700 Bochnia ul. Storynka 14
(14) 611 91 40
694 448 571
bochnia@kropidlowscy.com


Piotr Kropidłowski

poczta@kropidlowscy.com

694 448 571

Barbara Kropidłowska

barbara@kropidlowscy.com

694 448 570

Marcjusz Kropidłowski

marcjusz@kropidlowscy.com

500 034 009

Monika Nakielny

m.nakielny@kropidlowscy.com

538 157 355

Sylwester Łacny

s.lacny@kropidlowscy.com

509 297 944

Anna Kuchno

a.kuchno@kropidlowscy.com

694 448 571

Ewelina Wołowczyk

e.wolowczyk@kropidlowscy.com

694 448 571

Katarzyna Rudka

k.rudka@kropidlowscy.com

694 448 571

Magdalena Rokosz

m.rokosz@kropidlowscy.com

694 448 571

Monika Cholewa

m.cholewa@kropidlowscy.com

538 157 355



Kraków

(Grzegórzki)

31-559 Kraków ul. Grzegórzecka 73A/U09
(12) 346 41 58
735 984 707
krakow@kropidlowscy.com


Marcjusz Kropidłowski

marcjusz@kropidlowscy.com

500 034 009

Monika Imiołek

m.imiolek@kropidlowscy.com

735 984 707

Maria Pałka

m.palka@kropidlowscy.com

735 984 707



Brzesko

32-800 Brzesko ul. Żwirki i Wigury 3
(14) 663 09 75
514 067 449
brzesko@kropidlowscy.com


Barbara Kropidłowska

barbara@kropidlowscy.com

694 448 570

Katarzyna Rudka

k.rudka@kropidlowscy.com

514 067 449

Magdalena Rokosz

m.rokosz@kropidlowscy.com

514 067 449




Biura Partnerskie




Bochnia

32-700 Bochnia ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 34e
(14) 611 21 35
j.tyrka@kropidlowscy.com


Jacek Tyrka

j.tyrka@kropidlowscy.com

602 170 587

Bogumiła Tyra

j.tyrka@kropidlowscy.com

(14) 611 21 35

Małgorzata Sanecka

j.tyrka@kropidlowscy.com

(14) 611 21 35


Bolesław

(koło Olkusza)

32-329 Bolesław ul. Chmielna 35a


Przemysław Dyrda

p.dyrda@kropidlowscy.com

606 763 744

Iwonicz Zdrój

 

38-440 Iwonicz-Zdrój ul. Zdrojowa 21


Jolanta Brach

j.brach@kropidlowscy.com

608 079 819

Kraków

(Prądnik Biały)

31-231 Kraków ul. Szafirowa 8


Anna Walankiewicz

a.walankiewicz@kropidlowscy.com

608 045 146

Anna Chyćko

annachycko@vp.pl

501 718 292

Nowy Wiśnicz

32-720 Nowy Wiśnicz ul. Grunwaldzka 2


Leszek Bielewicz

l.bielewicz@kropidlowscy.com

607 983 523

Skawina

32-050 Skawina ul. Korabnicka 3c


Aneta Biernat

a.biernat@kropidlowscy.com

530 336 640

Zakopane

34-500 Zakopane ul. Kościuszki 8


Beata Pawlikowska

b.pawlikowska@kropidlowscy.com

510 228 605

Sara Pawlikowska

s.pawlikowska@kropidlowscy.com

660 947 363



Współpracujący Doradcy




Jacek Gonciarz

Stary Wiśnicz/Bochnia

j.gonciarz@kropidlowscy.com

602 600 367

Anna Krajewska

Bochnia

a.krajewska@kropidlowscy.com

608 103 747

Anna Wojnar-Reguła

Bochnia

cwojnar@wp.pl

510 107 641

Krzysztof Satoła

Siedlec/Bochnia

krzysztof.satola@interia.pl

501 485 687

Janusz Cieślik

Niedźwiedza/Brzesko

j.cieslik@kropidlowscy.com

663 045 023

Krzysztof Kuchna

Bukowno/Olkusz

k.kuchna@kropidlowscy.com

604 108 651

Grzegorz Kolba

Kraków

gko@wp.pl

604 753 945

Dorota Polak

Kraków

dorota.polak.ubezpieczenia@onet.pl

668 661 546

Janusz Ślazyk

Limanowa

j.slazyk@kropidlowscy.com

505 019 490

Elżbieta Szańca

Olkusz

e.szanca@onet.pl

507 282 192

Zbigniew Pocheć

Starachowice

601 168 706